Úvod O nás

O nás

Jsme společnost poskytující především tyto služby:

Tyto služby poskytujeme jak soukromým osobám, tak velkým podnikům. Potřebujete inovovat Váš starý počítač, poradit s výběrem vhodného notebooku, návrh a realizaci počítačové sítě, vytvořit webové stránky, redakční systém, internetový obchod, vybrat a koupit mailový server, nebo jen zapojit a zabezpečit domácí wifi-síť? To vše i mnohé další pro Vás rádi uděláme.

Majoritním působištěm společnosti RTsoft s.r.o. je Plzeň a okolí. Pro naše schopnosti si nás však vybrali i vzdálenější klienti (Praha, Sokolov, Nymburk...). Naším cílem je udržovat Vaše technické vybavení v tom nejlepší stavu! Samozřejmostí je řešení zálohování dat tak, aby Vaše citlivá data byla vždy spolehlivě chráněna. Samozřejmě doporučíme i zálohovací programy, ať už placené, nebo zdarma. Při spolupráci je naší náplní analyzovat a optimalizovat Váš model technického i programového vybavení a jeho užívání. Dále nabídneme vhodné antivirové řešení pro Vaši počítačovou síť, popř. pro Váš osobní počítač.

V oboru nejsme žádnými nováčky. Společnost RTsoft s.r.o. navazuje na úspěšné více než 8leté podnikání společnosti Radek Tančouz.

Tým RTsoft s.r.o.