Jsme na bedně

Jsme ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2020

Být odpovědnou firmou není jen tak. Poté, co jsme ze Žofína přivezli ocenění Odpovědná firma roku 2020, naši zákazníci, přátelé a kolegové začali být zvědaví. Za co jste tu cenu vlastně dostali?

Společenská odpovědnost byla pro nás samozřejmostí a první volbou dávno před tím, než dostala své pojmenování.

Podnikání pro nás znamená hrát fér na všech frontách, ať už se jedná o vztahy se zákazníky, péči o zaměstnance, výchovu mladých talentů nebo odpovědnost vůči životnímu prostředí.

Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy, zveme je na firemní akce a vždy ctíme prvorepublikové pravidlo náš zákazník – náš pán. Naši noví zákazníci jsou většinou příjemně překvapeni mírou péče a pozornosti, se kterou se v minulosti, zejména u větších IT dodavatelů, nesetkali.

Zaměstnanci jsou to nejcennější, co máme. Z pestré škály firemních benefitů si vybere každý. Ve firmě je k dispozici posilovna, dochází k nám masérka i kadeřnice, porady jsou vedeny v přátelském duchu a zásadně s občerstvením. Pořádáme sportovní akce, dětské dny i firemní grilování. A jak se k nám dostalo terárium s leguánem? Jeden z našich milých kolegů prostě zjistil, že bez leguána nemůže žít.

Velmi nás baví pořádat přednášky a workshopy, předávat své znalosti a zkušenosti a přiblížit se tím   generaci, která má zatím vše před sebou.

Neváháme dát šanci mladým talentům z jiných oborů. Teď již můžeme prozradit, že RTsoft GHOST, který nás zásoboval vtipnými komiksy ze života firmy, byla ve skutečnosti studentka výtvarného oboru střední školy. Pro nás příjemné zpestření světa čísel, pro ni brigáda snů.

Co se týče životního prostředí, omezujeme cesty autem na nezbytné minimum, podporujeme recyklaci a třídíme odpad. Dokumenty v elektronické podobě jsou pro nás standardem. Když je třeba, spojíme teambuilding s brigádou a pomůžeme s úklidem okolí.

Odpovědnost je pro nás prostě samozřejmost.


Jsme na bedně 2019

Vy si nejspíše jezdíte na plovárnu zaplavat. My si tam jezdíme pro ceny.

Přes 150 účastníků z řad personalistů významných firem i zástupců elitních středních škol a fakult VŠ se včera účastnilo VIII. výročního HR SUMMITU Klubu zaměstnavatelů v Občanské plovárně v Praze a rozhodli ve finálovém celorepublikovém kole o třech nejlepších personálních HR projektech roku 2019 v soutěži Cena personalistů.

Naše prezentace přesvědčila účastníky, že naše náborová kampaň na studenty a péči o zaměstnance si zaslouží 2. místo. Gratulujeme Městu Litoměřice k zaslouženému 1. místu a dalším účastníkům, Hyundai, Škoda Auto a Vodafone, kteří nám zůstali v závěsu. Děkujeme za podporu a náboj do další práce!