Zprávičky

Děti si už zase mají co vymalovat

6! Tolik capartů máme v RTsoft. Všem jsme dnes pogratulovali ke Dni dětí a poslali RTsoft omalovánky. Zároveň jsme je ubezpečili, že Dětský den v RTsoft už se připravuje! Pokud si budete chtít zarelaxovat i Vy, pošlete nám své výtvory. Ty nejkrásnější oceníme.

Byli jsme pozitivní. A naše Lehrerin negativní.

BYLI JSME CELOU DOBU POZITIVNÍ a s napětím očekávali, jak to vše dopadne. Naše Lehrerin Beata z Hofu prošla testy negativně a včera dorazila do ČR. A my ji po takové době náležitě přivítali. I o lektory se musí pečovat!! Bis bald, Beata.

Dnes je mu rok a je to „chlapák“

Přilezl k nám celý ustrašený. Čekali jsme, co z něj vypadne. Chvíli se rozkoukával, občas jen tak civěl . Tu a tam se nabaštil  a i rychleji popoběhl . Dnes je tomu rok , je to „chlapák“ a rozhodli jsme se, že si ho ještě necháme. Wada. Našeho firemního mazlíčka. Dostal kytku a už si jí užívá.

Grudl nás zase pěkně vyškolil!

Žádné obavy. Nemáme tu squatery. Ale školení s Davidem Grudlem. Doba roušková je však nemilosrdná. Ale naši kluci to dali!

Hladový programátor? Nepřípustné!

Hladový programátor, špatný programátor. Tak jsme klukům upekli něco mooooc dobrého! První grilovačka tento rok. A poděkování, že jsme se té korony nezalekli a zvládli to!

Homeoffice pomalu končí.

Život, i ten pracovní, se pomalu vrací do normálu. Firma už se nám plní, ale podívejte se, kdo přichází :-).

Dnes tekla krev!!!

„DNES POTEČE KREV!“ řekl si ráno Milan a šel na 40. odběr krve. Jsme na toho našeho rytíře pyšní! Za odměnu dnes může být déle v práci 😉. Jak jsme řekli: RTsoft až do roztrhání těla👍. A Milane, my ti tu medaili přivezeme 🏅.

Můžeme se přetrhnout

Pro své zákazníky se můžeme doslova přetrhnout. Náš klient Knihy Dobrovský poslal Tomovi za dobrou práci dárek. Děkujeme a s Tomem teď pár dní nepočítáme :-)).

Veselé a zdravé Velikonoce přeje RTsoft


IMUNITA NADEVŠE

My v RTsoft se vlka nebojíme. Koronaviru už vůbec ne. Celý rok jsme poctivě sportovali a udržovali si dobrou náladu. Teď k tomu navíc ode dneška baštíme déčko. IMUNITĚ ZDAR! Zdravý den všem.

JSME S VÁMI


ROZKAZ ZNĚL JASNĚ: PROSTĚ VŠICHNI!


JEDEME NA PLNÝ VÝKON


RTsoft fotokoutek

Nechali jsme se vyblejskout. Druhá polovina firmy se nám do objektivu nevešla 🙂

Rosteme a kveteme!

Naše RTsoft holky občas rozkvetou! :-). Staráme se o ně jako o své. Všechno nejlepší Katko!