Zprávičky

Martin zase zaválel

Týden po přednášce na univerzitě se přesouváme na workshop k Salzmannům. Téma Sentry přilákalo překvapivě hodně posluchačů. Diskuse byla bohatá, pivo zase jako křen. V únoru 2023 se budeme těšit na další setkání u zajímavého tématu.


Přednášeli jsme na ZČU

Jako každý rok, i letos jsme se stali součástí výuky na ZČU, Fakultě aplikovaných věd. Z přednášky na téma Nette si někteří vysokoškoláci odnesli, za vyplněný kvíz, naše firemní dárky a jeden šťastlivec soudek pívka. Tedy zase za rok!

Dárek z Kolowratových sadů

Soutěž Firma roku, které jsme se i letos zúčastnili, není jen o cenách, ale i o nových vztazích mezi firmami. Dnes jsme od Kolowratovy sady, ovocnářů z předhůří Přimdy a zároveň finalistů soutěže, dostali tekutý dárek v podobě několika litrů Limonád Kolowrat! Děkujeme za předčasného Ježíška a slibujeme, že je brzy vypijeme s láskou a velkou chutí.

Na snídani k nám přijeli až z Blovic

Blovické gymnázium s námi posnídalo. Ke croissantům a báječné buchtě dostali jako přídavek přednášku na téma GIT, exkurzi po firmě a motivační povídání o studijních oborech na FAV a FEL. Fajn dopoledne.

Vyvezli jsme sebe a RTsoft přátele do ZOO

Pražská ZOO byla v loňském roce krásná, ale letošní norimberská ZOO byla fenomenální. Vyvezli jsme sebe a přátele RTsoft do Tiergarten Norimberk. A byl to krásný den plný zážitků. Vřele doporučujeme. A co bude příští rok? To se nechte překvapit…

JSME EXTRÉMISTÉ

My si prostě nedáme pokoj. K běhu jsme si přidali paraglide, kolo a kajak a v sobotu to v Sušici na Extreme Challenge rozbalili. Makáme prostě i o víkendu!

HARD RTsoft tým dal 130 km

Letošní štafetový závod RUNBEROUNKARUN měl celkem 70 družstev. Jedním z nich byl skvělý HARD RTsoft tým. Rekapitulace závodu je následovná: 🏃 uběhnuto 130 km ⛰nastoupáno 3182 m ⏳ za 13:36 hod 🥤 vypito10 l vody 🥪 snězeno 1,5 kg domácí bůčkové pomazánky 🥧 a 20 muffinů 🛌 6 párů bolavých nohou 🎂 jeden darovaný dort ❤️ 35 hrdých zbylých rtsofťáků A co dál? Přece 15.10. EXTREME CHALLEGE v Sušici! Good luck!

Včerejší večer byl ve znamení porotcování u akce Firma a Živnostník roku 2022

Jako majitelé titulu Firma roku Plzeňského kraje 2021 jsme včera předali žezlo novému výherci. Tentokráte je majitelem ocenění firma NanoSpace, český výrobce kvalitních a certifikovaných nanovlákenných produktů. Byli jsme v roli porotců a výběr byl opravdu těžký. Večer naopak plný dojemných i zábavných příběhů.

Posnídali jsme se studenty z Rokycan

Udělali jsme si se studenty z Gymnázium a SOŠ Rokycany pohodové dopoledne. Snídaně, debata se zástupce univerzity, pár slov o technologiích v RTsoft a krátký pohled do kanceláří a života programátora v RTsoft. Podporujeme vzdělání a spolupráci se školami. Toto byl další úspěšný krok.

Dnes je to rok

Bylo nebylo. 30. září 2021 jsme převzali v hotelu Marriott cenu FIRMA ROKU Plzeňského kraje! No jukněte, jak se u toho hrdostí naparujeme.

Spojili jsme práci s jídlem – super kombinace

Správně se říká: bez práce nejsou koláče. Dnes jsme s k firemní snídani nadělili i celofiremní prezentaci. Hned je ten den takový veselejší :-).

2x měř, 1x optimalizuj

To byl základní kámen našeho středečního workshopu na téma Optimalizace performance na frontendu. Účast parádní, diskuse opět velice podnětná. Počet vypitých piv odpovídal příjemné atmosféře v salónku u Salzmannů 🙂. Budeme se těšit na další setkání.

Máme rádi jógu

Naše firemní jóga pro RTsoft ajťáky a RTsoft přátele se opět rozbíhá. Dnes v 17 hod v Kotelna Slovany a následně každou středu ve stejný čas! Těšíme se na Vás!


Vybavili jsme školáčky do školy

Jako každý rok, i letos od nás RTsoft školáčkové dostali nějaké to vybavení do školy. Tak snad se jim ten první den vydařil.

Děláme co můžeme, relaxování nám opravdu jde.

Je čas dovolených, najdete nás snad všude, kde je to možné :-). MĚJTE KRÁSNÉ LÉTO TAKTÉŽ!