Zprávičky

Děláme co můžeme, relaxování nám opravdu jde.

Je čas dovolených, najdete nás snad všude, kde je to možné :-). MĚJTE KRÁSNÉ LÉTO TAKTÉŽ!

Promovaní inženýři, …

Lucka a Čagy už to mají za sebou. Státnice dopadly doslova výborně, Lucka dokonce získala ocenění nejlepší diplomová práce. Jsme na oba pyšní! GRATULUJEME  ještě jednou a těšíme se na oslavu :-).

Martin vedl absolventskou práci a můžeme gratulovat

Andrea Kozáková, naše již letitá výpomoc v RTsoft a zároveň studentka na VOŠ a SPŠE, dnes obhájila na výbornou absolventskou práci. Jejím vedoucím byl Martin Hora. GRATULUJEME OBĚMA 🙂

Dětský den 2022

Další báječný den oslavující děti je za námi. Nechyběly dobroty, aktivity, stopovačka, poklad, letos i malování na obličej. Opět krásné odpoledne.

Náš workshop zažil rekordní účast

Workshop na téma REST API se opravdu povedl. Trhli jsme 2 rekordy: v účasti a v počtu vypitých piv :-). Diskuse velice podnětná! Vydařená akce. Těšíme se za další za 2 měsíce.


Máme pro Vás tip, jak dostat programátory dříve do práce. Co takhle dobrá snídaně?


Když se povede cyklovýlet

Začaly teplé dny. Ideálně podniknout „malý“ cyklovýlet k vodě. Vydařil se. Těšíme se na další a klíďo Vás vezmeme s sebou.

#TESTUJESTESTUJEMETESTUJETE

Zase po půl roce na místě činu. Na Fakultě aplikovaných věd ZČU. Tentokráte s přednáškou TESTOVÁNÍ WEBOVÝCH APLIKACÍ V CYPRESS.IO.


Fajn parta měla fajn grilovačku

Tak trochu povelikonoční grilování. Účast hojná, vydrželi jsme až do druhého dne. Na to jsme opravdu moc šikovní :-).

Nic, co je kulaté, nám není cizí

Před Velikonocemi jsme si po práci odskočili na bowling a kulečník. A protože jsme vychovaní, domů jsme dorazili za světla :-).

Oslavy nám prostě jdou!

Dnes dva oslavenci. Bob a Lenka. S dietou tedy začneme až od pondělí :-). VŠECHNO NEJLEPŠÍ OBĚMA!

HAVE A NICE WEEKEND

Možná se Vám zdá, že mít před víkendem jazykové kurzy je nesmysl, ale naopak. Páteční témata jsou právě ta nejlepší :-). Jaká to ale jsou neprozradíme :-).

Jedeme v tom už 8 týdnů

Už 8 týdnů, každý čtvrtek, „bojujeme“ s naší lektorkou a TRX popruhem. Jsme stateční a překvapivě nás stále přibývá. JEN TAK DÁL HRDINOVÉ! V silném těle silný duch!

V hlavní roli CYPRESS.IO

Hlavními hrdiny našeho včerejšího workshopu U Salzmannů byli náš Martin Hora, CYPRESS.IO a sud dvanáctky jako křen. Potulný pocestný by si již nesedl. Bylo plno. Děkujeme všem, kteří dorazili a nešetřili Martina svými dotazy. Budeme se těšit na další setkání.

Více informací zde.


Co takhle dát si workshop?

A opět se rozbíhají naše workshopy. Tentokráte na téma TESTOVÁNÍ WEBOVÝCH APLIKACÍ V CYPRESS.IO. Přijďte si s námi dát pívko, něco se dozvědět a případně se s námi jen tak pobavit. Budeme se těšit. U Salzmannů, 23. 3. od 18 hod. Více na naší záložce workshopy.