Zprávičky

Domažlice nás mile překvapily

„No to je dost, že jsi mě někam vyvezla,“ prohlásil Míra poté, co ukončil s Katkou prezentaci na VOŠ, OA a SZŠ Domažlice. Třeťáci a čtvrťáci se zaměřením na Informační technologie už teď ví o našich projektech, největších zákaznících a studentských programech. Tak trochu humorný test v závěru nedopadl špatně a dárek dostali i ti nejvtipnější a nejkreativnější!

Nette konference a my

Historicky první Nette konference, dne 10. 4. 2019, vyprodaná za 24 hod. Byli jsme partnery a jeli do daleké Prahy. Celodenní konference s tématy kolem Nette framework a PHP byla přínosná. Zakončil ji svým pověstným humorem David Grudl.

Terko, už víme jak to bylo!

Běželi jste někdy RÁDIOVÝ ORIENTAČNÍ BĚH? Že ne? Tak se zeptejte naší programátorky TERKY! Je i juniorskou MISTRYNÍ EVROPY! 🥇Jsme na ní pyšní. Ale její vyprávění o letech tvrdé dřiny jsme jí fakt nesežrali. Víme totiž, jak to ve skutečnosti bylo…

První vlna praxí je za námi!

Březen byl v RTsoft také ve znamení praxí. Tři žákyně z INFISu poznali den programátora v RTsoft. Zpětná vazba velice pozitivní, tak snad jsme zanechali dojem a holky se něco naučily :-). Další praxe právě probíhají, v květnu nastoupím žáci ze SPŠE. Tak se těšíme!

Prvenství obhájeno!

Tomáš a jeho tým to opět dokázali. E-shop roku 2017 + 2018. Už se těšíme na dort za rok 2019 🙂

RTsoft je zaměstnavatel na 100%

Hodnocení očima zaměstnanců RTsoft – to najdete na www.atmoskop.cz. A výsledky jsou skvělé! Posuďte sami!


Další párty v RTsoft

Vždycky je důvod k oslavě. A pokud má někdo kulatiny, je to důvod o to více. Zároveň oslavit úspěšné projekty je vlastně povinnost. Tedy vše nejlepší všem!

Teambuilding v Ravenu

RTsoft teambuilding v Pivovar Raven se opravdu povedl a přinesl několik důležitých zjištění: Standa umí stále skvěle rusky, Martin hamburgery raději platí, než jí, Filip se vyspinká kdekoli, v Ravenu nejraději, Jirka vedle programování ještě stíhá skládat písničky (text bohužel nemůžeme v tuto dobu zveřejnit :-)), Michal se tentokráte nechtěl objímat, Lucka už se nebojí odjet na Erasmus, je vybavena důležitými slovíčky od nás, Radek by chtěl být někdy želvou a Abdel už nám i trochu rozumí.

Když Vám po našem RTsoft spinningu stoupne fyzička…

Ptáte se, co Vám přinese náš RTsoft spinning? Skvělou fyzičku 🚴‍♂️, vytrvalost 🏋️‍♂️, báječnou náladu🙋‍♀️ a nižší váhu. Můžou se však objevit i ztráty! Finanční 💰. A máme důkaz. Tak do toho zase tolik nešlapejte :-)). Tento čtvrtek (21. 2.) na další lekci prozradíme, kdo to byl :-)). Doražte! V 17:30 vyjíždíme.

RTsoft na Startup weekendu

Naše Catwoman 🐱 byla nejkrásnější v porotě na Startup Weekend Pilsen – 15th Feb 2019! To je jisté! Jisté je také to, že předala 2. cenu.🏆 Měla podobu voucheru na 3 hodiny RTsoft konzultací zaměřených na tvorbu webových projektů. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tak skvělé akce podporující nadané studenty! A těší nás, že jsme inspirovali Google. Ponožek není nikdy dost. 🤗

A je nás zase víc!


Celofiremní porada

Víte, kolik programátorů se vejde do RTsoftzasedačky? Skoro 40! Ale půlka na stojáka. Čekáme na nový stůl! Na páteční celofiremní poradě jsme shrnuli úspěšný rok 2018 a řekli si plány na ten letošní. No, bude toho dost! Ale protože jsme hrdinové, splníme na 200%. To je jasný! Pokud nám to půjde tak dobře, jako likvidace chlebíčků, tak se nemusíme ničeho bát :-)).

RTsoft v zájmu médií

DĚLÁME TO DOBŘE! A ví to už i na Nově. Dnes si nás přijeli natočit. Materiálu si odvezli dost. Tak se těšíme na výsledek! Pak se pochlubíme!

Další RTsoft benefit

Stěhování do větších prostor má své výhody: máme více prostoru na práci a více prostoru na relax. Jednu z místností už vyplnilo masážní lehátko. Makáme na super náročných projektech od rána do večera, takže si jistě zasloužíme relax! Průměrný věk 30 let je sice poměrně nízký, ale ať nám všichni vydrží co nejdéle. Že ano! Jediný problém, který s tímto novým benefitem nastal, je problém volby: kterou masáž zvolit jako první? Jo a nemůžeme sehnat zelené župany. Jakou proceduru byste si zvolili Vy?!

Nový rok a noví hrdinové!

Dnes již nutno napsat LOŇSKÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA! Ježíšek nadělil překvapivě všem 😜. Ti nepřítomní na fotkách se nejspíše cpou cukrovím 🧁. Ať je tedy ta LETOŠNÍ BESÍDKA stejně tak veselá 👏 a nový rok nám přinese nové hrdiny! 👬