Zprávičky

To byla jízda…

To byla jízda! První RTsoft spinning odjetý. Výsledkem 10 vyřízených cyklistů. Ale ten pocit….. Dvě cyklistky pokračovaly na další jízdu, zatím jsme je v práci nepotkali 😜.

A pak že firemní trička nesluší….. :-)


Sprintovali jsme se studenty

Včerejší den byl pro 60 studentů dnem sprintu. Moc kilometrů nenaběhli :-), o to více energie museli vynaložit na přemýšlení. Akce Web Sprint pro studenty SŠ a VŠ jsme se účastnili i my, jako sponzoři a zadavatelé projektu. Čtyři středoškolské týmy řešily námi zadaný projekt: „Představte si, že jste majitelé IT firmy specializující se na tvorbu webových stránek. Co jiného by mělo být lepší referencí než webové stránky přímo Vaší firmy.“ Poprali se statečně. A všem zúčastněným tleskáme! Jen tak dál!

Pojď to s námi roztočit!

„SPINNING je slovo odvozeno od slovního základu anglického slova spin (rotace, točení, otočka)“. Nepíšeme to, abychom Tě vytočili 😋, ale chceme, abys to s námi roztočit, a to ve Spinning a H.E.A.T. Centrum Plzeň, na firemním RTsoft spinningu, 18. 10. 2018 od 17.30. Jsi-li dobrý člověk a přítel RTsoft, přijď, ještě jsou volná místa! Písni nám zprávu a kolo je tvoje.

VELKÉ RTsoft stěhování

VELKÉ STĚHOVÁNÍ RTsoft! Jedním z našich hesel je „máme k sobě blízko“. A to doslova 😉! Náš počet se zvyšuje, počet židlí se snižuje. Je tedy nejvyšší čas se přesunou do větších prostor. A už se vše připravuje. Dům na Lobezské už se zelená. Harmonogram přesunu se pomalu vytváří. Až nastane den D, dozvíte se to. Jukněte na toho krasavce…

Další posila pro RTsoft

Jsme nenasytní a přijali jsme další posilu. Odvaha a rozhled jsou u nás nutné vlastnosti! Milan a Marek mají oboje.

Co se stane, když dáte Láďovi Divišovi do ruky hůl?

Malý teambuilding v Hořehledech přinesl své ovoce a odhalil golfové talenty!

Dost bylo zákusků! Chceme řízky!

řekli kluci a měli je. Troje narozeniny jsme sfoukli při jednom formou řízkové párty! No byla to řízková poezie!

Inovuju, inovuješ, inovujeme!!

A je po všem! Festival Inovujeme Plzeň je za námi! K nečekanému úspěchu a zájmu studentů a ostatních návštěvníků o prototyp deraboxu máme jasný závěr z akce! PATŘÍME mezi plzeňské INOVÁTORY a na ženy nefunguje sbírka motýlů, nýbrž 2 RTsoftí potkani, Radek a Bobek! Odvedli skvělou práci a slibili jsme jim, že je budeme brát na všechny naše další akce. A že jich do konce roku máme! Jsme pyšní! Na sebe i kluky :-)).

Nekoulíme, ale bowlíme

„Pomlčka je ta správná cesta!“, prohlásil Tomáš a hodil již desátý žlábek 😮. Středeční bowling odhalil bowlingové vlohy. Někteří překvapili. A ve „spešl“ bowlingových botkách nám to vážně slušelo :-)). O čtvrteční docházce se raději nebudu zmiňovat 🙈🤕🤢. Jo a pozor! Nekoulí se, ale bowlí :-).

Hraje si dalších 39 rodin

Sobotní stopo-hraní v Radobyčicích přivedlo 39 rodiny. Zábavné odpoledne plné her a kvízů osvěžilo atmosféru v Radobyčicích. Podpořili jsme je osobní účastí a pexesem. U dětí měli největší úspěch jak jinak než hrdinové: želváci a Dead Pool 🙂

Tak to jsme tu ještě neměli!

Potápění, boxování, lezení, posilování, vaření, .. , to jsou některé z mnoha zálib našich zaměstnanců. Ale KRUPIÉRSTVÍ? To jsme tady ještě neměli! Naše nová posila, Kuba, už nám připravuje kurzy pro nováčky a Jirka, muzikant a tenista, má i na sobě leccos k pokoukání. Tak kluci, hodně zdaru v RTsoft!

Radek a Bobek – 3. díl

Ptáte se, jak se mají naši myšáci? Zase přibrali (Bobek víc, no snad…!!??), vyrostli a pod tíhou zodpovědnosti poctivě trénují průběh DETEKTOREM POHYBU MYŠOVITÝCH ŠKŮDCŮ, který vám budeme předvádět na Plzeňská inovace – největší regionální setkání inovátorů v západočeské metropoli 2018., a to 27. 9. 2018. Ale nebojte, o víkendu mají volno.

OPEN SOURCE a David Grudl

OPEN SOURCE. To bylo včerejší téma workshopu s Davidem Grudlem, které pořádal TechHeaven. Byli jsme hlavním sponzorem a bylo to dobré rozhodnutí. Grilovačka se stala skvělou tečkou. No posuďte sami

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ! Je to pravda, ale ty nervy 😜. RTsofťácký pexeso je na světě. Máte chuť si zahrát? Přijďte si k nám pro vzorek!