Zprávičky

Praktikanti v RTsoft

Mobilní aplikace Note.it pro zařízení Android. To je téma SOČ Elišky Bartovské a Martina Bílého ze INFIS – Střední škola informatiky a finančních služeb. Jsme jejich konzultanti a zároveň poskytovatelé odborné praxe v těchto dvou týdnech. Staráme se o ně jako o vlastní. Kdo ví, třeba se stanou našimi hrdiny :-)).


FROM ZERO TO HEROES!

Nikdy příliš neriskujte, zbytečně si nepůjčujte a dobře si vyberte svého společníka. To byly některé z rad, které včera Radek s Bobem předali studentům, tvůrcům skvělých projektů na akci BoostUp night. Na závěr prezentace zaznělo to nejpodstatnější a směrované na kolegy z RTsoft: „Začali jsme od nuly. Teď máme více než 40 hrdinů, bez kterých bychom to nedokázali. Těm všem patří naše díky!“ Radek a Bob

Jsme zase filmové hvězdy

Home office v RTsoft? Tak určitě!!! Ale po pravdě, společně se nám pracuje stejně nejlíp. Řekli jsme to i štábu TV Nova. Mrkněte na úterní reportáž. A klukům to tam sluší, co říkáte. https://novaplus.nova.cz/…/vikend/…/38051-vikend-home-office

Nový přírůstek do RTsoft

Chcete vědět, kolik je našemu nejmladšímu RTsoft příteli? Pouhé 4 dny. Je to Baruška Němečková a má parádní tatrovku. A bude zdravá jako řípa, náležitě jsme jí totiž zapili :-)).

Všechno nejlepší Čagy

Čagy na sobě maká a výrazně zhubl. A dnes má narozeniny. Tak jsme ho podpořili a vyrobili mu zdravou kytku💐. Ale záhy nám došlo, že bez tich chlebíčků 🥪 to nějak není ono. A Čagy se na nás nezlobil. Přidal se 😜. A k tomu si přidal další trénink 🏋️‍♂️. Držíme palce a ještě jednou všechno nejlepší.

Nezlobte se na Katku!

Plzeňská panda 🐻 už je zpět v ZOO. 👍 A od nás se dozvíte, co odchycení předcházelo. A máme k Vám prosbu. Nezlobte se na naší Katku. Už jiná nebude…

RTsoft samolepky jsou na světě

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má naší samolepku, ten je členem exkluzivního klubu RTsoft přátel. Přijďte si pro samolepku, nebo si jí nechte poslat poštou. Pořiďte fotku, pošlete na náš FB či Instagram a jste naši! Naše benefity vám budou říkat pane :-))))). Už pár samolepek dnes nejspíše potkáte…

Další kočka v RTsoft :-)

Berete si do práce mazlíčky?🐶🐱🐹🐼🐯 My to děláme a už víme, že studie nelžou. Jejich přítomnost je zázračná. Tak třeba dnes tu máme o jednu kočandu víc a kluci jsou z toho celí „hin“ 😜. Terce se o 30% snížil stres. A ptáte se co naši krysáci? Ti jsou na tom opačně.

Okurky nesbíráme

Že prý okurková sezóna. Kde? My jedeme naplno a místo okurek sbíráme informace. Interní školení od leadra týmu eshop knihydobrovsky.cz na Elasticsearch, technologii, kterou používáme třeba pro našeptávání produktů, kategorií, autorů a sérií, fulltextové vyhledávání produktů nebo hledání prodejen dle vzdáleností, mělo hojnou účast, a nejen kvůli sváče.

První borci visí :-))

Naše ZEĎ BORCŮ už má své první červencové hrdiny. RTsoft výzvy o nejlepšího borce na hrazdě, na běžeckém pásu či na bench pressu v naší posilovně, se zúčastnilo několik z nás. Ti nejlepší budou zítra odměněni. A věřte, dramatičnosti nebylo nazbyt. Ale ne všichni mají sportovního ducha. Jsou mezi námi i rození umělci….

Ach to ego :-))

Jak si představujete konec měsíce ve firmě? Co třeba takhle: souboj chlapů s největšími egy! Důvod? RTsoft výzva o nejlepšího borce na hrazdě, běžeckém pásu či na bench pressu v naší posilovně. A je to hooooodně napínavý! Bob teď 18 shybů za min, Milan kontroluje, pak zase Bob, 19. Milan psychicky nezvládá, leduje ruce a pokouší se o zvrat, 23..…, testosteron stříká na všechny strany. Máte pocit, že nás dáte? Tak pojďte do našeho RTsoft týmu a poperte se s námi!! Borců není nikdy dost :-)).

Rozkaz zněl jasně: Tvařte se normálně.

Fotil nás Google. A takhle to dopadlo!

To byla zase párty….


Ani po práci se neflákáme!

Víte, co vše je potřeba na parádní petanque? My už jo! Osm koulí, jedno prasátko, 2 petky vychlazeného pívka, jedny brambůrky a pár nadšenců. To vše jsme včera splnili a první turnájek v petanque je za námi. Jen ty pravidla jsem si nějak nepřečetli :-)). Tak do příště, Míro!

Jdeme do finále!

Včerejší cesta do Prahy na celostátní finále ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2019 se vyplatila! Naše chvíle přišla při vyhlášení nejlepších HR projektů přihlášených do Ceny personalistů. Postoupili jsme mezi 5 nejlepších projektů a v listopadu nás čeká celostátní finálové kolo! Jsme prostě HRDINOVÉ!