Zprávičky

Když Vám po našem RTsoft spinningu stoupne fyzička…

Ptáte se, co Vám přinese náš RTsoft spinning? Skvělou fyzičku 🚴‍♂️, vytrvalost 🏋️‍♂️, báječnou náladu🙋‍♀️ a nižší váhu. Můžou se však objevit i ztráty! Finanční 💰. A máme důkaz. Tak do toho zase tolik nešlapejte :-)). Tento čtvrtek (21. 2.) na další lekci prozradíme, kdo to byl :-)). Doražte! V 17:30 vyjíždíme.

RTsoft na Startup weekendu

Naše Catwoman 🐱 byla nejkrásnější v porotě na Startup Weekend Pilsen – 15th Feb 2019! To je jisté! Jisté je také to, že předala 2. cenu.🏆 Měla podobu voucheru na 3 hodiny RTsoft konzultací zaměřených na tvorbu webových projektů. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí tak skvělé akce podporující nadané studenty! A těší nás, že jsme inspirovali Google. Ponožek není nikdy dost. 🤗

A je nás zase víc!


Celofiremní porada

Víte, kolik programátorů se vejde do RTsoftzasedačky? Skoro 40! Ale půlka na stojáka. Čekáme na nový stůl! Na páteční celofiremní poradě jsme shrnuli úspěšný rok 2018 a řekli si plány na ten letošní. No, bude toho dost! Ale protože jsme hrdinové, splníme na 200%. To je jasný! Pokud nám to půjde tak dobře, jako likvidace chlebíčků, tak se nemusíme ničeho bát :-)).

RTsoft v zájmu médií

DĚLÁME TO DOBŘE! A ví to už i na Nově. Dnes si nás přijeli natočit. Materiálu si odvezli dost. Tak se těšíme na výsledek! Pak se pochlubíme!

Další RTsoft benefit

Stěhování do větších prostor má své výhody: máme více prostoru na práci a více prostoru na relax. Jednu z místností už vyplnilo masážní lehátko. Makáme na super náročných projektech od rána do večera, takže si jistě zasloužíme relax! Průměrný věk 30 let je sice poměrně nízký, ale ať nám všichni vydrží co nejdéle. Že ano! Jediný problém, který s tímto novým benefitem nastal, je problém volby: kterou masáž zvolit jako první? Jo a nemůžeme sehnat zelené župany. Jakou proceduru byste si zvolili Vy?!

Nový rok a noví hrdinové!

Dnes již nutno napsat LOŇSKÁ VÁNOČNÍ BESÍDKA! Ježíšek nadělil překvapivě všem 😜. Ti nepřítomní na fotkách se nejspíše cpou cukrovím 🧁. Ať je tedy ta LETOŠNÍ BESÍDKA stejně tak veselá 👏 a nový rok nám přinese nové hrdiny! 👬

VŠUDE SAMÁ MRTVOLA!

Mrtvola kam se podíváš! Přes 70 hrůzných stvoření se v sobotu „potácelo“ v restauraci Na Vyhlídce na našem vánočním večírku. Nutno říci, že někteří si výrazně polepšili 😜. Tři bloky soutěží opět potvrdily, že ženy, reprezentující jeden z týmů, a v RTsoft v menšině, měly výrazně navrch. Ocenění pro zaměstnance roku, sekáče a workoholika nenechala jediné oko suché 😭. No a kapela Electric Therapy?! Boží!

JSME V TOP5 NA SPŠE

Jedna z největší výhod naší nové adresy v Lobezské ulici je blízkost ke studentům, kteří nás zařadili mezi TOP5👏 nejlepších expozic na akci ODV2018 na VOŠ a SPŠE Plzeň a do žebříčku prvních 5 firem, u kterých by chtěli studenti této školy pracovat! Svým umístěním ze 62 firem jsme přeskočili takové giganty jako je Plzeňský Prazdroj, což vzhledem k tomu, ze nedáváme deputátní pivo, nechápeme. Firmy naší velikosti skončili daleko za námi! Byl to krásný dárek k Mikuláši. DĚKUJEME!😍

ZOMBIE už se blíží!

ZOMBIE UŽ JSOU ZA DVEŘMI! Přípravy na náš večírek vrcholí! A není to sranda! Plněním úkolů jdeme až na krev. Dnešní transport komparsistů proběhl bez komplikací, příprava dekorací nezanechala stopy jinde než na cíleném povrchu. Zato volba o zaměstnance roku je doprovázena tvrdou volební kampaní! Někoho to stojí i více než 4 kg banánů :-)). Zombie večírek bude nejspíše stát za to! A naše Terka? Tak je zase tak krásná!

Kdo má židli, ten bydlí! Jsme na nové adrese!

A JSME TADY! NA LOBEZSKÉ 39! A fungujeme na plný výkon! Všech 40 RTsoft hrdinů, včetně myšáků Bobka a Radka, se zabydlelo. A našel nás i Ježuch 🤗. Přijďte se na nás podívat!

Den otevřených dveří v Rokycanech

Páteční Den otevřených dveří v Gymnázium a SOŠ Rokycany ukázal, že i mezi žáky ZŠ se najdou IT nadšenci. Ti nejaktivnější si odnesli dárek! Udělali jsme maximum pro to, aby téměř 100 studentů odcházelo s povědomím, že v RTsoft se o kvalitní programátory dobře postaráme. A náš Jirka, jakožto absolvent této školy, byl toho živým důkazem!

Skokama a sprintama k dalšímu firemnímu spinningu

Rovina v sedle, kopec v sedle, kopec ze sedla a rovina ze sedla. Ne, nemluvíme snad o jízdě na koni, nýbrž o základních pozicích na spinningovém kole. A míříme výše! Skokama a sprintama. Kdo nevěří, ať dorazí tento čtvrtek v 17.30 do Spinning a H.E.A.T. Centrum Plzeň. A je to na nás!

OTEVŘELI JSME DVEŘE DESÍTKÁM STUDENTŮ

Otevíráme dveře vzděláním na SPŠE je za námi! Akce byla výjimečná! Náš fotokoutek s hrdiny přilákal několik desítek studentů! Sotva jsme stíhali mačkat spoušť :-). Nyní náš čeká velká práce všechny fotky zpracovat a zaslat majitelům. Více takových akcí!

Velká fotogalerie hrdinů zde

Stěhování je na dohled!

TAK JDEME DO FINÁLE! Náš nový dům v Lobezské ulici jste již zepředu viděli, nyní máte možnost vidět i zadní část! Monstrózní pohled. Ještě finální úpravy a 17. listopadu se můžeme začít stěhovat. A nebude to ledajaké stěhování…