Zprávičky

ROZKAZ ZNĚL JASNĚ: PROSTĚ VŠICHNI!


JEDEME NA PLNÝ VÝKON


RTsoft fotokoutek

Nechali jsme se vyblejskout. Druhá polovina firmy se nám do objektivu nevešla 🙂

Rosteme a kveteme!

Naše RTsoft holky občas rozkvetou! :-). Staráme se o ně jako o své. Všechno nejlepší Katko!

ROSTEME!!!


988 hod pro praktikanty

988 hodin. Tolik času jsme věnovali v roce 2019 praktikantům ze VOŠ a SPŠE Plzeň, INFIS – Střední škola informatiky a finančních služeb, Gymnázium a SOŠ Rokycany a KIV ZČU – Katedra informatiky a výpočetní techniky. Rozkaz zněl jasně: zažijte dny programátora. Tak jsme jim to dopřáli :-)). Se vší parádou. A koukněte, jak vypadají spokojeně! 👍

Další nabitý workshop

Na včerejším workshopu na téma GIT – pro začátečníky i pokročilé, jsme očekávali hojnou účast, ale v tak velikou jsme ani nedoufali…

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

BYL TO OPĚT ÚSPĚŠNÝ START!

Startup Weekend. Opět jsme tam byli. Tentokráte v roli mentorů. Podporujeme žáky a studenty VŠ.

Další teambuilding v Thajsku? Super!

Znáte tenhle thajský vtip? „ประเทศไทยมีอีก 6 ชั่วโมงมากกว่าในสาธารณรัฐเช็ก!“ ไฮไลท์หญิงสาวผมบลอนด์ที่สนามบิน „ฉันรู้ว่าสิ่งที่แย่กว่านั้นคือฉันต้องชินกับวันที่มี 30 ชั่วโมง“. My už ano. Od Barči. Zaletěla si do země tisíce Buddhů a zpestřila nám oběd fotkami. Tak už máme nápad na destinaci pro příští teambuilding.

Jsme připraveni na Start!

Jsme připraveni! Startup Weekend Pilsen – 21st Feb 2020 za dveřmi. Naše Catwoman, mentorka akce, už ladí formu, i oděv. Co tomu (jí) říkáte?

Další najeté kilometry!

Další čtvrteční RTsoft spinning. A zase výživný. A svým repertoárem doslova světový. Kdo s námi jel, dozvěděl se jména interpretů a země, ze kterých písně pochází! Pro nepřítomné smolaře jsem na FB vyhlásili soutěž o RTsoft ručník!

Máme nový páreček

Máme tu nový pár! Karolínu a Dominika. Na 14 dní se stali „parťáky“ z důvodu středoškolské praxe. A jak jsme viděli, Kája, naše programátorka,studenta Dominika z INFIS – Střední škola informatiky a finančních služeb rozhodně nešetří. Dominiku vydrž! V pátek ti to skončí.

Namalovaná je ještě krásnější

Když je namalovaná, je ještě krásnější. Naše Catwoman má mnoho tváří. Letos bude navíc mentorem na Startup Weekend Pilsen – 21st Feb 2020. Podporujeme nadané studenty a na této akci jich bude jako máku. Přijďte se přesvědčit!

Byli jsme zase nejkrásnější :-)

Kdekoli se otevřou dveře, jsme tam! 29. ledna se otevřely na ZČU, Fakultě aplikovaných věd, a co byste řekli? Byli jsme tam! A troufáme si tvrdit, že jsme byli nejkrásnější :-)). Oslovili jsme řadu nových středoškoláků, upevnili vztahy s těmi již dříve oslovenými 🙂 a podpořili FAV. Byl to opět více než příjemný den. Až se otevřou dveře FAV ve 2021, zase nás tam najdete!

Jsme pyšní, že jsme součástí

Dostali jste dnes dobré zprávy? My ano. Obzvláště jedna nás nad míru potěšila: náš významný zákazník Knihy Dobrovský je uveden jako 3. největší eshop v ČR v návštěvnosti bez reklam a s meziročním navýšením návštěvnosti téměř o 27%. Jsme pyšní, že jsme součástí tohoto úspěchu.🎉 https://www.reshoper.cz/…/velka-studie-ceske-e-shopy-vs-se…/