Reference

TOP 6

Opportunus

Opportunus

opportunus.cz

Naším významným zákazníkem je společnost Opportunus, pro kterou zajišťujeme vývoj a provoz on-line portálů slevových a akčních letáků Kompas slev. Ten je dostupný ve 48 jazykových mutacích po celém světě a najdete zde rychle a přehledně všechny akční nabídky a slevy. Pro zpracování letáků jsme vyvíjeli speciální nástroje, které například pomocí rozpoznávání textu na letácích …

Zobrazit Opportunus
Knihy Dobrovský Shop roku 2017

Knihy Dobrovský

www.knihydobrovsky.cz

Od roku 2014 jsme dodavatelem softwarových prací pro jedno z největších knihkupectví na českém trhu, firmu Dobrovský s.r.o.

Zobrazit Knihy Dobrovský
Luvra

Luvra

RTsoft Framework

Luvra je náš interní framework, na kterém vyvíjíme naše projekty. Uvnitř tepe poslední PHP s Nette a na frontendu najdete Vue JS. Framework poskytuje velmi kvalitní uživatelský zážitek, obsluha je podobná Microsoft produktům, jako je Outlook, Word a především Excel.  Pokud chcete naše prostředí vyzkoušet, prosím napište si o demo.

Zobrazit Luvra
Zásilkovna

Zásilkovna

zasilkovna.cz

Pro zásilkovnu programujeme špičkové věci do backendu. Zásilkovna je náš důležitý partner a jsme velmi rádi, že s ním můžeme spolupracovat. Více informací, vzhledem ke smlouvě NDA, bohužel nemůžeme sdělit.

Zobrazit Zásilkovna
MND

MND

Moravské naftové doly

Pro Moravské naftové doly programujeme špičkové věci do backendu. 

Zobrazit MND
Best

Best

obchod.best-as.cz

Best, a.s., je dnes největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu.

Zobrazit Best