Pub Must Go On

Projekt PMGO byl ke konci roku 2020 ukončen. Věříme, že jsme našim novým zákazníkům pomohli přečkat těžké časy!

Byli jste nuceni zavřít? Postavíme Vám zdarma e-shop!

Byť na českém trhu působíme už 16 let, v současné nesmírně obtížné situaci se i my potýkáme s řadou problémů a musíme se mnoha věcem přizpůsobit. Ani dnes ale nemyslíme jenom na sebe, a proto jsme se rozhodli podat ostatním pomocnou ruku. Chceme podpořit především ty, kteří svou práci doposud dělali s nasazením a láskou, a nyní, v důsledku vládních nařízení, nemohou. Máme tím na mysli podniky jako restaurace, pohostinství, kavárny, cukrárny, rychlá občerstvení a celou řadu dalších. Jejich existence je ohrožena a čím dřív na krizovou situaci zareagují, tím rychleji může stoupnout šance na přežití.

Pomůžeme přečkat krizi

Nabízíme Vám zdarma vytvoření e-shopu, a to po dobu nutného uzavření provozoven plus dva měsíce poté. Jelikož jsou kontakty mezi lidmi omezeny na nejnutnější minimum a zákazníci za Vámi přijít nemohou, věříme, že Vám e-shop tuhle krizovou situaci pomůže přečkat Neváhejte! Vyhradili jsme pro Vás 200 hodin naší programátorské kapacity. V případě zájmu se nám můžete ozvat na: info@rtsoft.cz či tel. 731 190 202.

Budeme se Vám věnovat

  • E-shop přizpůsobíme Vašim potřebám, budeme se Vám věnovat a zaškolíme Vás.
  • Po dobu uzavření provozovny za e-shop neplatíte nic. Po uplynutí dalších dvou měsíců se rozhodnete: buď ho zrušíte, nebo se s námi dohodnete na finanční částce za další provozování služby. Odhadujeme ji na 10 tisíc Kč.
  • E-shop může sloužit i jako www stránky, které mohou být skvělým pomocníkem pro rozvozy i výdej z tzv. „hladových okének“.
  • Garantujeme Vám rychlé spuštění. Třeba ještě dnes…?
Přejeme brzký návrat na palubu!!

Komu už pomáháme?