Shop roku 2017
 
Reference > Eshopy > Knihy Dobrovský

Knihy Dobrovský

knihydobrovsky.cz

Od roku 2014 jsme dodavatelem softwarových prací pro jedno z největších knihkupectví na českém trhu, firmu Dobrovský s.r.o.

Systém jsme převzali od bývalého dodavatele s výzvou postupně odbourat technologický dluh a vytvořit nové řešení, které bude reflektovat aktuální trendy ve vývoji webových systémů a zároveň udrží krok s neustálým růstem samotné společnosti.

V roce 2016 jsme spustili nový e-shop využívající moderní technologie za účelem poskytnout zákazníkům příjemnější nakupování. Nedílnou součástí aplikace je robustní backend, který obsahuje na míru naprogramované moduly včetně napojení na offline prodeje a populární analytické nástroje. Pro zaměstnance tak představuje skvělý pracovní nástroj.

Jak to vidí klient:

„Před 3 lety jsme se dostali do slepé uličky. Na záda nám dýchala konkurence a my měli k dispozici e-shop se zastaralými technologiemi a neflexibilním dodavatelem. Hledali jsme firmu, která velice rychle převezme stávající řešení a za plného provozu naprogramuje nový e-shop.
Vsadili jsme vše na plzeňskou firmu RTsoft. Dlouhodobá a dnes již velice rozvinutá spolupráce s touto společností je důkazem, že RTsoft pro nás byl více než správnou volbou.“

Přečtěte si případovou studii k tomuto projektu.

Mám zájem o podobné řešení
Knihy Dobrovský