Už zkušený Tomáš

Chtěl jsem již tvořit něco, co se bude reálně používat.

Už zkušený Tomáš

Tome, kolik let už máš klíče od dveří naší firmy?

V únoru to byly 2 roky.

Vzpomeneš na první dny v RTsoft? Co tě překvapilo mile, případně nemile? Neboj se, povídej.

Ze začátku jsem dostal prostor se rozvíjet. Chtěl jsem si vyzkoušet vývoj mobilních aplikací, což zde nebyl problém. Poté jsem si chtěl vyzkoušet programování v Javascriptu, také bez problému. Díky tomu jsem se naučil spoustu nových technologií a poznal to, co mě baví. Nejmilejší překvapení pro mne bylo pravidelné hraní fotbalu, v zimě hala, v létě tartan.

Co (kdo) tě do RTsoft přivedl?

Absence praktické znalosti na vysoké škole. Chtěl jsem již tvořit něco co se bude reálně používat.

Z bezplatného praktikanta ze ZČU ses vypracoval na pracovní smlouvu u RTsoft. Byla to náročná cesta? Musel ses hodně naučit?

Náročná určitě ne. Vždy, když jsem potřeboval, měl jsem ve firmě někoho, na koho se obrátit. K naučení toho bylo dost, ale dalo se to v pohodě skloubit i se školou.

Jak se cítíš v RTsoft? Těšíš se ráno za námi, tvými kolegy?

Cítím se tu skvěle. Zapadnou mezi kolektiv nebylo obtížné, každou chvíli je pořádán teambuilding. Těším, poznal jsem tu partu skvělých lidí, se kterými se rád setkám i ve volném čase.

Jak vypadá tvůj den po práci?

Když to jen situace dovolí, tak většinou sportovně, zejména fotbal, stolní tenis, nohejbal a národní házená. Jinak svůj čas vyplním čtením, posezením s přáteli u piva, či sledováním filmů.